prvi 4um za djevo9jke u CG.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

evo jedan moj dosadni daaan....:D

Ići dole

evo jedan moj dosadni daaan....:D Empty evo jedan moj dosadni daaan....:D

Počalji  ...***BeLLa***... Čet Avg 13, 2009 5:21 pm

posto je sinoc moja sestra spavala kod mene,posto sam bila sama,gledale smo film do 4,pa onda pola drugog do 5 ujutru..Smile...onda smo konacno otisle da spavamo...danas sam ustala oko....pola 1...tj. nadja me probudila inace bix ja jos spavala...Very Happy onda smo citav dan zdrale svega i visile po netu...i gledale TV....a onda nam se smucilo...i povracalo...ali nismo povratile...Very Happy...posle je jovana dosla kod mene,pa je ona visila na comp.dok je mene nadja peglala i dok sam ja peglala stvari za grad,a onda smo izasle...setale i slikavale se...i visile onuda po parq...pa je jovana otisla qci,a ja i nadja produzile u pjer...tamo se smrzle i tri sata cekale onoga da nam donese palacinke,onda,kad se on smilovo najele se i qkale do qce jer nam je strasno bilo muka od brda majoneza preko palacinke...Very Happy...posle qci...i sad evo visim ovdje i slusam neke pijane vesele idiote kako pjevaju napolje....Very Happy...a fiiino pjevaju....Very Happy
...***BeLLa***...
...***BeLLa***...
cool girl

Broj poruka : 78
Datum upisa : 12.08.2009
Godina : 28
Lokacija : MoJa SoBiCaAa....:D

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu